HAKKIMIZDA

Escoffiel Çikolata ailesi olarak geleneksel tatları, yenilikçi formlarla birleştirip şık ambalajlara sahip çikolatalar üretiyoruz. Herkes için tatlı bir gelecek inşa etmek isteyen kocaman bir aile şirketiyiz. Çikolatanın insanları yakınlaştırdığını

2010 yılında Escoffiel Patisserie olarak pasta, kurabiye ve çikolata gibi birçok tatlılar imal ederek işe başladık. Günümüz itibariyle ESCOFFIEL ÇİKOLATA markası adı ile çikolata üretimi ve satışı ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Dünyanın birçok yerine çikolatalarımızı ulaştırıyoruz. Kaliteli çikolatamız ve ister modern ister geleneksel ambalaj tercihlerimiz ile geniş bir kitlenin hem damak zevkini hem de göz zevkini doyuran çikolatalarımızla herkes için ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz.

Perakende satış, franchise ve bayilik sistemlerimizle ESCOFFIEL ÇİKOLATA markasını Dünya’da pek çok noktadaki çikolata severlerle buluşturuyoruz. Hazırda İstanbul’da bulunan üretim ve satış noktamız ile herkes için lezzetli bir gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. ESCOFFIEL ÇİKOLATA ailesi olarak en büyük hedefimiz daha fazla insana ulaşmayı sağlamak ve tüm dünyaya sevdirip dünya markası olmak.

VİZYON ve MİSYONUMUZ

ESCOFFIEL ÇİKOLATA ile El Yapımı Çikolata Zenginliğinin Keyfini Çıkarın

Çikolata, dünyadaki en sevilen ikramlardan biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Zengin, kremsi tadı herkesin yüzünü gülümsetebilir. Ancak tüm çikolatalar eşit yaratılmamıştır. Fabrikasyon üretilen çikolatalar genellikle yapay içerikler içerir ve yalnızca el yapımı çikolatalarda bulunabilen lezzetin derinliği ve karmaşıklığından yoksundur. Burada zanaatkâr çikolata şirketimiz devreye giriyor.

Yalnızca en kaliteli ve doğal malzemeler kullanılarak el yapımı çikolatalar yaratma konusunda uzmanız. Çikolatalarımız herkesin tadını çıkarabileceği gerçek bir keyiftir. Zanaatkâr çikolata şirketimizde, gerçekten özel çikolatalar yaratmaktan gurur duyuyoruz. Çikolatalarımız, nesiller boyu çikolatacılar tarafından aktarılan geleneksel teknikler kullanılarak, ustalarımızın ellerinden çıkmaktadır. Her çikolatanın lezzetle patlamasını sağlamak için yalnızca yüksek kaliteli kakao, saf vanilya ve taze krema gibi en iyi malzemeleri kullanıyoruz. Bizi seri üretim çikolatalardan ayıran nitelik çikolatalarımızı üretirken gösterdiğimiz özen ve dikkat olduğuna inanıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR