Teslimat Bilgisi

İş günü içinde saat 14:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün anlaşmalı kargomuza teslim edilir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz bölgeye göre 1 ila 3 iş günüdür. (Bulunduğunuz bölge kargonun belli günler teslimat gerçekleştirdiği bir bölge ise kargo kendi iş düzenine sadık kalacaktır.)

Cayma Hakkı

Satın almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, kullanmadan ve bozulmasına imkan vermeden 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünler iade edilmeden önce iade nedeni belirterek [email protected] adresine mail gönderilmelidir. İade maili gönderildikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Ürün iadesi sırasında faturanın mutlaka gönderilmesi gerekmektedir.

Nakliye Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz.

Ürünler kargodan bize ulaştığında yeni ürünleriniz en kısa sürede tekrardan adresinize gönderilecektir.

Hatalı Teslim Edilen Ürünler

Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün teslim edildiyse [email protected] adresine konuyu anlatan bir mail gönderilmelidir. Size yapılacak olan dönüş sonrasında hatalı ürünler, faturası ile birlikte, size verilen adrese iade olarak gönderilir. Bu durumda anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR